Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 23:30

Головна » 2013 » Березень » 19

19 березня 2013 року у школі №175  ім. В.Марченкав рамках педагогічного марафону  «Інновації. Світ навчання»  пройшов  День Малої Комп’ютерної Академії у школі . Він  був насичений цікавими  інноваційними  та  інтерактивними  проектами, заняттями, семінарами.

Семінар для соціальних педагогів
"Безпечний Інтернет. Соціальні мережі: користь і шкода"

19 березня у СЗШ № 175 відбувся семінар для соціальних педагогів району
«Безпека в Інтернеті. Соціальні мережі: користь і шкода»
в рамках Ярмарку педагогічних інновацій.

В ході семінару старшокласники нашої школи презентували свій проект «Безпечний Інтернет», над яким працюють,  ознайомили гостей із результатами анкетування щодо безпеки в Інтернеті та щодо значення соціальних мереж в житті учнів 7-9 класів нашої школи.

Класний керівник 9 класу Варська Т.А. розповіла про дані, що отримала, працюючи із батьками своїх учнів на тему безпечного користування глобальною та соціальними мережами.

Соціальні педагоги району , учителі та батьки, а також старшокласники із зацікавленням вислухали виступи гостей семінару: методиста психологічного відділу районного управління освіти Почупайла Віктора Миколайовича, спеціаліста «Молодіжної комп’ютерної академії» при НТУ КПІ  Фіголь Людмили Олександрівни, а також представника громадської організації «Трансформація» Паршакової Віталії Святославівни  .

Найцікавішою частиною виявилось обговорення актуальних питань на кшталт: з якого віку дорослим можна дозволяти дітям користувались Інтернетом; чи варто дозволяти дітям перебувати у мережі чи лише на окремих безпечних порталах; які перші ознаки того, що виникає Інтернет-залежність, та багато інших. Активно висловлювались цікаві думки, у обговоренні брали участь і дорослі, і старшокласники.

Небайдужість до теми безпечного користування Інтернетом і соціальними мережами дозволила учасникам семінару отримати корисну інформацію, яка стане у нагоді для продовження профілактичної і просвітницької роботи з дітьми та молоддю.

19 березня - День малої комп'ютерної академії у школі:

1) Виїзний урок по WEB-дизайну на тему: "Як зробити WEB-сайт найкращим" - запрошені викладачі Малої комп'ютерної академії при КПІ.
Переглядів: 2061 | Додав: school175 | Дата: 19.03.2013 | Коментарі (0)

«  Березень 2013  »